Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A D- mannose vagy Uro mannose...

A D- mannose vagy Uro mannose kapszulák jók a hólyaghurut megelőzésére?

Figyelt kérdés
Nemrég múlt el a hólyaghurutom, de rettegek attól, hogy visszatér, mivel rengeteg rémisztő történetet olvastam neten ezzel kapcsolatban. Szinte mindenkinek visszatért. Antibiotikummal kezeltek ki, de azt mondják ez csak ideiglenesen szünteti meg, legalábbis legtöbb nőnél. A hólyaghurut mellett hüvelyfertőzésem vagy gombám lett, nem tudom melyik a kettő közül, nem voltam vele nőgyógyásznál, mivel volt itthon erre való hüvelykúpom, amit nőgyógyász írt fel. Most nincs bajom, de hogy tudnám ezt megelőzni? Nem egyszer volt már gombám. Olvastam az uro mannose vagy d mannose kapszuláról sok jót. Ezt megelőzésként is lehet szedni, vagy csak akkor, ha már előjött a hólyaghurut? Köszi a segítséget! 22/L
2015. dec. 14. 20:01
 1/3 F. Fanni18 válasza:
Szia!Én agusztus óta szinte "folyamatosan felvagyok fázva".Túl vagyok 4 antiniotikum kurán,pár katéteres vízeletvételen.És most is 2 héttel azután hogy beszedtem az antiniotikumot jöttek vissza a tünetek..Megvettem a Now D-mannose PORT(por sokkal jobb) és máris 2 nappal a gyanus tünetek után jobb lett a helyzetem. Remélem te szerencsésebb leszel:)
2015. dec. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 F. Fanni18 válasza:
Még annyi hogy a D-mannose elvileg csak E-coli esetén jó.
2015. dec. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget :)
2016. jan. 5. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!