Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hólyaghurut megelőzésére és...

A hólyaghurut megelőzésére és kezelésére szedett Nitrofurantoin nevű gyógyszer antibiotikumnak számít? És hatásos? .

Figyelt kérdés

2012. jún. 19. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Megelőzésre semmilyen gyógyszert nem szabad szedni, antibiotikumot meg egyébként is csak orvos írhat fel!
2012. jún. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen de ezt sokan ajánlják, és a betegtájékoztatóba is az van írva, hogy megelőzésre ill. már meglévő hólyaghurut kezelésére alkalmas.
2012. jún. 20. 08:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne azt szedd, amit sokan ajánlanak, hanem azt, amit az orvos ajánl! Első voltam.
2012. jún. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nitrofurantonin nekem semmire nem volt jó. Utána kaptam egy másik antibiotikumot, de az sem mulasztotta el.

Egyébként nem minősül antibiotikumnak, de azzal kábé egyenlő, szóval probiotikumot mindenképp szedj mellé.


(Bocsi, látom, régi a kérdés.)

2015. jan. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!