Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Másfél éve menstruálok és az...

Másfél éve menstruálok és az utóbbi hónapokban 2hetente jön meg mindig ugyanakkor. Ez miért van? 14/L

Figyelt kérdés
2015. dec. 16. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:

1. nap, amikor megjön, kb 5-7. napon múlik el. És Neked kb a 15. napon jön meg megint? Alapesetben a 28. napon kellene ismét megjönnie.

Ha Neked nagyon gyakran jön meg a 15. nap környékére, akkor érdemes dokihoz menni, mert szerintem ez hosszú távon nem egészséges. Nyilván fiatal vagy, és még nem állt be, de azért dokival beszélni lehetne.

19L

2015. dec. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
14 évesen még bőven előfordulhat.
2015. dec. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mivel nem régóta van mensid így ez mêg normális,az első pár évben gyakrabban is megjöhet,de alapból 21-28 napra szokott az előző mensi első napja után a következő mensi megjönni,de van akiknek 30-35 napra.Van hogy nagyon rövid ideig vagy túl sokáig 10-12 napig is eltarthat akár,akár hónapokra is kimaradhat.



Olyan nagyon ritkán van hogy mindig 28 napra jöjjön meg,azoknak jön meg ilyen pontosan akik fogamzásgátlót szednek

.

Nekem van hogy ,24,máskor 25 vagy 27 napra jön meg.

2015. dec. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Meddig tart a mensid?Hány napos?

Mert ha sokáig tart akkor normális ha egy hónapban 2* is megjön.


Mert ha pl dec 1 megjön és 10 napos akkor úgyebár dec 22-én ha újra megjön akkor (21 napra jött meg ami normális).

2015. dec. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!