Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért olyan rendszertelen a...

Miért olyan rendszertelen a mestruációm? Már 7éve menstruálok, mindig hosszú volt a ciklusom, de az utóbbi hónapokban még hosszabb és elég rendszertelen. Mostanság 50-54napra jön meg a nálam normális 35-36 helyett. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Semmilyen gyógyszert nem szedek és tudtommal semmin nem változtattam.
2009. jún. 8. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:

pont ugyanigy vagyok en is!

eleinte volt h honapokig kimaradt, akkor voltam vizsgaalton es minden rendben volt.

az utobbi par evben 5-7 hetes ciklusaim vannak. en az 5 hetest (35 napos) ciklust "normalisnak" tartottam magamhoz kepest de ez sem az!

nekem a nogyogyasz felfedezte h policisztas a petefeszkem es ezert (is) kesik.

az endokrinologus pedig 1 csomo vervizsgalat utan felirt progeszteront es pajzsmirigyhormont.

en is megszoktam es jol voltam ugy de hidd el ez tenyleg nem normalis es erdemes utanajarni! 1 nogyogyaszati vizsgalat amugyis elkel neha, ugyh jo lenne elmenned h a szervi gondot kizarhasd.

es a vervizsgat a hormonokra mindenkepp csinaltasd meg!!! lehet h komoly a baj es idovel csak sulyosbodni fog es aztan nagy bajban leszel ha babat akarsz :-s

20L

2009. jún. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem kell megijedni vagy ilyesmi, szerintem kérdezz meg egy nőgyógyászt, ő biztosan tudja a pontos okát.
2009. jún. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
meddig tart?
2009. jún. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pontosan 7 napig tart és normális mennyiségű a vér.
2009. jún. 8. 19:27
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem is hasonlo problemaim voltak. kiderult h hormonalis oka van, most kezelesen vagyok de igyis csak 5 hetre jott meg a 4 helyett. de azert remelem mukodik. xtem fordulj orvoshoz!
2009. jún. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!