Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csak nekem fájtak szüzen a...

Csak nekem fájtak szüzen a kenetvételek?

Figyelt kérdés

Itt mindenki azt írja azoknak, akik még szüzek és először mennek nőgyógyászhoz, hogy ne aggódjanak, nem fog fájni, csak kicsit kellemetlen.

Hát amikor én mentem szüzen sokszor anyámért kiabáltam, úgy fájt, feszített. De ami érdekes, hogy amikor az ujjával vizsgált a doki, azt meg se éreztem.



2015. dec. 17. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem fájt maga a kenetvétel, csak az feszített egy kicsit, amikor a szűzkacsát tette fel a doki. (Mondjuk azt hozzá kell tenni, nekem egy nagyon ügyes doki csinálta, biztos köztük is van különbség)

Szerintem ez attól is függ, hány éves vagy: egy tizenéves kislány még valószínűleg szűkebb, mint egy huszonéves szűznek, ezért annyira fiatalnak nem is nagyon csinálnak ilyet.

2015. dec. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért, szerinted ha azt mondanák, hogy "belehalsz, úgy fog fájni" (nem fáj úgy), hány tini menne el vizsgálatra? A többség elsunnyogná akkor is, ha szenved. Sok felnőtt is halogatja a vizsgálatokat, s nem csak a nőgyógyászatit, hanem mindent, ami egy kis kellemetlenséggel is járhat.


Egyébként ha ügyes kezű az orvos, akkor meg se érzed.

Ha pedig nem az, akkor nem szűzként is legszívesebben pofán rúgnád, mert olyan kellemetlen.

Illetve attól is függ, hogy milyen állapotban vagy odalent. Ha fennáll egy gyulladás, jó hogy sokkal kellemetlenebb.

2015. dec. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én bőven nem voltam már szűz mikor először elmentem dokihoz, de akkor is és mai napig is nagyon kellemetlen a rákszűréshez történő kenetvétel.

2 doki csinalta eddig nekem, az egyiké csak kellemetlen volt a másiké egyenesen fájt. És az utóbbi a jobb, felkapottabb, ismertebb orvos több nő szerint és szerintem is.

2015. dec. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem az orvos hibája volt, mert mióta nem vagyok szűz kicsit sem fáj.
2015. dec. 17. 12:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Pedig az orvos hibája lehetet.Egy fiatal szűz kis csajt vittek el és az egyik dokinál nagyon fájt neki,a masiknál nem érezte meg(fertőzés miatt).Majd amikor már nem szűzként ment orvoshoz úgyanez volt egyiknêl fájt neki,masiknál megkérdezte mimor kezdi,de már végzett a doki.


A kacsákból is sokfêle méret van és sokszor nem a megfelelőt használják,szinte szétfeszítenek.

2015. dec. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!