Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruaciom idelye alatt...

Menstruaciom idelye alatt kegyetlen alhasi fajdalmaim vannak. Normalis ez vagy bajom lehet?

Figyelt kérdés

3 eve menstrualok es az utobbi idokbe korulbelul mar a 4-5-dik honapba faj az alhasom menstruacio idelyen. Mindmaig azt hittem ez normalis de ugy gondolom hogy ennyire nem fajhat valakinek a hasa menzesz alatt. Ma voltam az utcan erre-arra es annyira fajt mindvegig a hasam hogy a vegen mar sirva rohantam haza. Osszegornyedek az agyon es ki se birok kelni. Neha egy-ket percre elmulik a fajdalom aztan megint jon. Ami megegy erdekesseg,hogy a verem allaga se kelloen folyekony allagu. Tudnatok segiteni? Elore is koszi nektek!

14L


2015. dec. 21. 13:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Elég sokaknak fáj nagyon, nem véletlen van erre is kitalálva fájdalomcsillapító. Ha úgy érzed, nem normális, menj nőgyógyászhoz, vagy a háziorvoshoz, és kivizsgálnak.
2015. dec. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vizsgáltasd ki magad nőgyógyásszal.
2015. dec. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!