Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ez menstruációkor?...

Normális ez menstruációkor? Összefügghet ez azzal, hogy sokat iszok?

Figyelt kérdés

Menstruáció előtt állok,és az eredeti súlyomnál 2 kgal többet mutat a mérleg már egy hete. A napokban kell megjönnie,miért tartja vissza a vizet a szervezetem ilyen hamar? Eddig előtte pár nappal kezdődött,1kg max töblettel nyáron is pl. Most az utóbbi 3-4 hónapban folyamatosan több vagyok jóval előtte mielőtt megjönne.

Normális ez,hogy másfél hétig is így vagyok már +2kg vízzel? Lehet azért ilyen sok a visszatartott víz,mert mostanában sokat iszok?

Eddig mindig görcsöltem első nap,most meg sem érzem..előtte sincs se mell fájdalom,se semmi..létezik,hogy normális ennyi vizet visszatartani?? :(


2015. dec. 22. 07:34
 1/4 anonim ***** válasza:
2-3 kg-os súlyingadozás teljesen általános a ciklus ritmusában, nem csak a vizet tartja vissza, hanem minden tápanyagot.
2015. dec. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális. Igyál sokat nyugodtan, az nem fokozza a vízvisszatartást, inkább pörgeti a veséket, nem ettől vagy vizesebb.
2015. dec. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vívisszatartás illetve vizesedés eleve akkor jön létre ha nem iszol eleget...szóval nem függ össze.
2015. dec. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Már azt hittem hízok vagy valami baj van,eddig még 1kg-nál többet nem tartottam vissza soha,hízni meg nem hízhattam,mert keveset eszek,azt is egészségesen,12 órát talpalok vendéglátásban,idegesített miért van ez :(

Ráadásul pont karácsony előtt mutat ilyen csúnyaságot a fránya mérleg,na nem baj,majd szilveszterre lemegy a víz. Vagyis bízom benne,mert én mensi után is több vagyok egy hétig :(

2015. dec. 22. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!