Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nemi herpeszre mit irt/mondott...

Nemi herpeszre mit irt/mondott a nodokitok?

Figyelt kérdés
Ma reggel felkeltem es ereztem faj, pattanashoz hasonlo par holyagom van es kicsit mas huvelyi folyas, ma meg holnap se tudtam/tudok elmenni.. Viszont nemi uton nem lehet mert a paromnak nem volt, a szaja volt jomultkor de nem erintkezett lenn, meg elozo barataim is herpeszesek voltak a szajuknal es en nekem soha nem volt szajon se mashol.. Lehet azertmert begyulladt a bolcsessegfogam es a nyirokcsomoim is es arra is kihathatott?

2015. dec. 22. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet azertmert - lehet!

a herpes virus mindenkiben benne el

hogy kijon e a herpesz kiutes vagy sem, az attol fugg mennyire vagy hajlamos ra/mennyire van az immunrendszered legyengulve


gyulladt fog eleve legyengit, meg meg kitudja milyen stressz eri a tested, persze hogy a herpes felutheti a fejet


tisztalkodj alaposan es hasznalj kismeretu turulkozot a nemiszervednel, amit utana forron moss ki


pisiles utan is nyugodtan oblitsd le langyos szappanos vizzel, hogy minel tisztabban tartsd


szedj nagy mennyisegu C vitamint, igyal/egyel fokhagymat/hagymat

pihenj es minel elobb menj dokihoz


termeszetesen sex egy darabig nincs ;(


(en legutobb joddal ecseteltem a holyagokat... azt hittem elajulok ugy csipte, de rekord ido, 2-3 nap alatt lement a holyag es a 4. napra szepen besebesedett es utana egyaltalan nem fajt, holott korabban tobb mint 1 hetig szenvedtem vele... ha bator vagy es magas a fajdalomkuszobod, akkor esetleg kiserletezhetsz vele... de vigyazz, a jod mindent megfog, butort, turcsit, szonyeget, mindent.)

2015. dec. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy tegnap reggel jott ki, nem neztem a nohyogyaszati nyitvatartast merr ugy emlekeztem hogy szerdan van es hetfo,kedd,pentek :(:( de igazabol szerencsesnek nem mondanam magam ezutan hogy 2hetig a bolcsfoggal szenvedtem(azt hittem nem csinalnanak vele ugyse semmit) aztan jott ez a holyagocskak.. Este beleneztem a tukorbe azt hittem hattal beleeajulok a kadba mer tuszos volt az egesz torkom es a bolcsessegfogamnal levo iny ami huzodott volna le... Hatizmom mar fajt tegnap,azelotti nap csak fazott, majd megakartam fagyni ket napig.

most nagyon felek hogy mi lesz mert fel 8ra megyek a fogorvoshoz akinek megemlitem, aztan vagy vagy.. Felek hogy nem csinal semmit es a unnepek alatt azzal fogok megint szenvedni es mar teljesen megorulok :'(

Fel 3ra nyitasra meg a hazidokihoz hogy irjon vel antibiotikumot.. O neki is megemlitek mindent hatha.. Habar az aszissztens noje szulesz nogyogyaaznak tanult o talan segithet nekem :S jo lesz az idei karacsony :(:(:(

2015. dec. 23. 06:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem telviran tablettát és krémet írt fel. A krém recept nélkül is kapható. Nálam kb 3 éve jelentkezett először én sem tudtam mitől jött ki. De az első 2-3 alkalom amikor kijött borzalmas volt az egész "területet" hólyagok borították. Volt hogy egész éjjel sírtam annyira rossz volt, pisilés is rémálom volt. A gyógyszer sokat segített. Azóta is van még hogy néha előjön, de sokkal kisebb területen és nem olyan elviselhetetlen mint az elején. De nagyon rossz hogy soha nem lehet tőle megszabadulni, elég kellemetlen dolog.
2015. dec. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszaitokat!! :):)
2015. dec. 23. 13:23
 5/6 A kérdező kommentje:
Napi hanyszor kented? Es mennyi idon keresztul??
2015. dec. 23. 13:32
 6/6 A kérdező kommentje:
A telviran nekem nem hasznalt, vegul propolissal kentem ami segitett
2016. jan. 3. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!