Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez megfelelő kezelés genitális...

Ez megfelelő kezelés genitális herpeszre?

Figyelt kérdés
Éreztem h kijön a herpeszem, azonnal elmentem dokihoz, de mivel nem otthon vagyok ezért másikhoz. Mondtam neki, hogy érzem hogy az, láttom már a kis apró pöttyöket. Felírt valami gyógyszertári kupot, amit csak másnapra készült el...Most probáltam ki az elsőt, és iszonyatosan csíp és ég.. Szerintetek ez normális?

2013. jún. 17. 23:21
 1/4 Antimod ***** válasza:
Normális sajnos, a herpesz egyébként sohasem múlik el, olyan időszakokban megjelenhet, mikor gyengébb az immunrendszered (stressz, tél vége, stb.), ezért mindig tarts otthon valami ellenszert, esetleg kipróbálhatsz házi praktikákat is, hogy minél hamarabb újra tünetmentes legyél.
2013. jún. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És nem kellene mellé valami gyógyszert is szednem? Így is elmúlik tutira?
2013. jún. 18. 09:50
 3/4 Antimod ***** válasza:
Elvileg magától is elmúlik (bár sajnos ismerek olyat, akinél sokkal gyakrabban elmúlik, mint másnál), de gyorsíthatod a folyamatot azzal is, ha erősíted az immunrendszeredet. Nem vagyok orvos, azt hozzáteszem, csak tapasztalatból mondom ezeket.
2013. jún. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Szerintem néha az többet jelent, mint az h elméletben tudj róla...:)
2013. jún. 18. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!