Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől duzzadt a mellbimbóm?...

Mitől duzzadt a mellbimbóm? Vajon a hormonok? Mitől múlik el? A rendes válaszokat nagyon megköszönném!

Figyelt kérdés

2015. dec. 23. 10:48
 1/3 anonim válasza:
Attól függ,hogy hány éves vagy. Ha 12-13 év körül vagy,akkor teljesen természetes,a hormonok miatt van,de ellene,nem tudsz tenni semmit. Egy melltartóval eltakarhatod,hogy pólón át ne dudorodjon ki. Mást nem tehetsz.
2015. dec. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
14 eves vagyok, a melleim viszonylag nagyok, igy melltartot mindenkepp hordok. De vajon ez meddig fog tartani?
2015. dec. 24. 00:42
 3/3 anonim ***** válasza:

Én azt hiszem, hogy nem kell különösebben foglalkozni ezzel!

Az én gyerekkoromban minden lány melltartó nélkül szaladgált, és álltak a bimbóik, ha kicsit hidegebb volt, vagy izgatta őket valami. soha senkinek eszébe sem jutott cikizni őket! (nem is az)Az viszont nem jó, hogy túl fiatalon melltartóba dugják a cicijüket, és pár év alatt szépen megereszkedik!

Teljesen normális amit leírtál 14 éves korban!De ha úgy érzed, ez más mint a többi lánynál, irány a nőgyógyász!

2015. dec. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!