Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy hete érzékeny a mellbimbóm...

Egy hete érzékeny a mellbimbóm tapintásra mitől lehet ez ha nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
Először is azzal kezdem, hogy a férjemmel babát szerténk kb 5 éve én 25 éves vagyok a párom 38. Volt egy terheségem de sajnos a 6 héten elvetéltem :( Hozá teszem, hogy nekem soha semmikor nem fájt a mellem vagy a mellbimbóm se a menstruáció előt sem akkor mikor volt a terheségem. De most viszont a mellbimbóm érintésre elég érzékeny és egy árnyalattal sötétebb. De sajna terhes nem vagyok mert csináltam tesztet ami negatív let és az itt igazán a kérdésem ha terhes nem vagyok akkor miért ilyen a mellem valami hormon zavar lehet vagy mi ha valaki tud kérem segítsen mert kétségbe vagyok esve!

2015. dec. 17. 09:01
 1/3 anonim ***** válasza:

menstruációs ciklus miatt is lehetséges :)

hormonok..bármi


nekem a melleim és mellbimbóim érzékenysége olyan 23-24 évesen jött ki,és azóta is tart,sőt az egyik mellbimbóm meg is változott,jobban kibújt úgymond,és sosem voltam még terhes sem..(bimbóudvarom és bimbóm színe is változott már nekem is,speciel én elmentem vele orvoshoz,és nincs vele gond a néha elviselhetetlen érzékenységen kívül,kaptam rá krémet is egy időben)


csak azért írom, hogy bármitől lehet.


Menj el orvoshoz egyébként,ő tud majd választ adni.


Másrészt lehet a teszt még nem mutatja ki a terhességed, ha nagyon korai szakaszban jársz, ha folyamatosan és gyakran élsz nemiéletet,akkor havonta 1x tesztelj, ha nem olyan gyakran,akkor a kérdéses aktus után 21.nappal már hihetsz a tesztnek(hiába mondják a 14 napot, inkább 21 nap,mire már elegendő HCG termelődik)

2015. dec. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtál! Az a furcsa nekem, hogy soha nem volt ilyen bajom még a menstruáció idő előt sem akkor inkább a derekam és a hasam de lehet neked lesz igazad mert 25 éves vagyok és ezentúl mindig így lesz. A menstruációm sajna amit nem várnénk december 24-én kelene, hogy meg jöjjön az idő pont is rossz mert szenteste meghát ahogy írtam 5 éve dolgozunk a babán.
2015. dec. 17. 23:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne ess kétségbe!


Remélem jó híreket fogsz kapni. Bármi legyen is, nem szabad idegeskedni.


Ha már 5 éve próbálkoztok,akkor orvossal konzultálj. Lehet táplálkozáson kell javítani,vagy több mozgás, hormonjaidnak utánanézni, ezek egészség szempontjából amúgyis fontosak :)

2015. dec. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!