Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Használhatok éjjelre tampont?

Használhatok éjjelre tampont?

Figyelt kérdés
2008. szept. 15. 16:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Igen, csak közvetlenül alvás előtt helyezd fel, és az ébredést követően rögtön cseréld ki.
2008. szept. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Igaza van az előttem szólónak! Én mindig azt használok, és semmi bajom tőle!
2008. szept. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan használhatod. Éjszaka kisebb mennyiség ürül, ezért a kis méret is elég.
2008. szept. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Nem igazán egészséges, hiszen átlag 8 órát alszol és akkor addig pang odabent a vér, ami nem igazán jó, de persze használhatsz, ez csak rajtad áll, sok orvos nem javasolja, sokan nem ellenzik, szóval a vélemények megoszlanak, csak az a furi hogy napközben nem lehet fent a tampon 4 óránál tovább, akkor nem értem hogy éjszaka miért lenne más, lehet hogy kevesebb a vérzés, de akkor mi van ha gyengébb napokon használsz tampont, akkor sincs bent egész nap, szóval mérlegelj, én speciel nem ajánlom, mert nem szellőzik a hüvelyed és pang benne a vér, a baciknak jó meleg terjeszkedési lehetőség
2008. szept. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Az utolsó válaszadóval teljesen egyetértek! Ha nem muszáj, éjjelente ne használj tampont. Mondjuk én alapból nem használok és nem is használnék. Van ismerősöm, akinek méhszájsebet okozott és hónapokig kezelgették. Meg egyébként is, a legtöbb nőgyógyász nem is ajánlja.
2008. szept. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Az ob tamponok tájékoztatójára a max 6-8 órás fenthagyási idő van írva, szóval tuti nem 4 óra a max, én csak a mensi legelején szoktam 4óránként cserélni. A végefelé van hogy benthagyom a teljesn 8 órára és eddig semmi bajom nem volt tőle.
2008. szept. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
Akik ellenzik az éjszakai tamponhasználatot, azok nem vették figyelembe, hogy vannak olyan lányok, akiknek olyan erős a vérzésük, hogy éjszaka többször is fel kell kelni tampont cserélni. A betéttel meg ez nem olyan biztonságos, mert könnyen az egész lepedő elázhat... És hiába h gusztustalanul hangzik de leírtam, amúgy is saját tapasztalat!
2009. jan. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én tampon nélkül szinte élni sem tudnék mikor menstruálok, mert első napokban annyira erős, h az extra nem elég 3 óráig, szóval, van akinek nincs választási lehetősége!
2009. márc. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan erős, hogy tampon is van bent, amihez persze fel kell kelni cserélni plusz betét is van bent, mert muszáj. Másképp nem is tudnám megoldani, hogy ne ázzak át. Most viszont elég cink lesz mert holnapután nyaralás és pont akkor jön meg, így nem tudom hogy fogok fürdeni..de majd megoldom
2009. aug. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én éjjszakára tampont tartom előnyben, évekig kinlódtam a betéttel, mindig elmozdult és olyan lett a lepedő stb. 1 éve használok tampont, éjjszakára is! Én ajánlani tudom :)
2009. nov. 8. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!