Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló tabletta mellett...

Fogamzásgátló tabletta mellett is előfordulhat, hogy kimarad a vérzés a sok stressz miatt?

Figyelt kérdés
Régóta szedek már fogamzásgátlót, rendszeresen szoktam szedni és eddig minden oké volt, viszont volt egy nagyon stresszes időszakom ősztől kezdődően, mikor teljesen ki voltam készülve sokszor és először kicsit fura volt mikor megjött, pl rövidebb volt, meg abbahagyta aztán újra megjött rövidre rá (tehát kb egy napot kihagyott) és most legutóbb egyáltalán nem jött meg. Szerintetek ez lehetett a stressztől? Illetve ha valami 'gond' lenne, azt már érezném október eleje óta, igaz? Mivel azóta nem voltam senkivel. Előre is köszönöm. Ha következőleg nem jön meg, akkor mindenképp elmegyek nőgyógyászhoz, de most a két ünnep között kicsit nehéz időpontot kapni.
2015. dec. 26. 10:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!