Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megujjazott a barátom mi...

Megujjazott a barátom mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

Megujjazott a barátom és amikor haza jöttem és elmentem wcre akkor ilyen volt a puncim. (kép majd lent) miért? ez most az hogy elelveztem vagy mi?:/ mert amúgy nem olyan régen szerintem gombás volt a puncim mert mindig viszketett és sokszor voltak folyasaim. de kentem és a voszketes elmúlt azóta. de most hogy ilyen volt a puncim ez azért van mert elelveztem vagy még mindig gombás vagyok?:( nagyon félek:/ hogy most a barátomnak bármi baja lehet. megmosta a kezét de akkor is:/ nőgyógyászhoz meg még nem merek menni:/ nem volt köztünk még szex semmi mert még korainak tartjuk csak ujjazas van meg cumi de félek hogy még ettől is elkaphat valamit:/

Beszolasoktol kimeljetek.

[link]



2015. dec. 27. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Fertőzésre utal, fehérfolyásnak hívják. Valószínűleg a gomba miatt van.
2015. dec. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ezzel mindenképp menj el nőgyógyászhoz ő tud olyan gyógyszert adni amitől elmúlik a gombád..
2015. dec. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha nem mész el nőgyógyászhoz akkor nagyobb bajod is lehet. Nem gáz akármilyen fiatal vagy.



25F

2015. dec. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
Menj el dokihoz, nincs benne szégyellni való. Egy volt barátnőmnél volt hasonló, elment nőgyógyászhoz és felírt neki kenőcsöt rá, de én már csak akkor tudtam ezt meg, amikor eljött hozzám és nekem is adott kenőcsöt, hogy biztos ami biztos ne legyen bajom. Tök rendes volt tőle és külön felhívta a doki figyelmét, hogy volt együtt valakivel. Ki is váltotta nekem azonnal. Ez még sokkal imponálóbb, mert törődsz vele.
2015. dec. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
akkor az nekemse szegyen ha elmondom a barátomnak hogy gombás vagyok?:/ és mi van ha utána nem akar majd hozzám nyulni?:/
2015. dec. 27. 21:01
 6/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
Akkor ne is nyúljon, menjen a fenébe. Gombás fertőzést akárhol össze lehet szedni, sőt a volt páromnak azért volt, mert antibiotikumot szedett és megváltoztatja a PH-t, ami miatt kialakul gomba, HOPPÁ!
2015. dec. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

:o. Hát megfogadom amit írtál:)

de valaki tudja hogy mit is csinálna velem a nőgyógyász?:/ tartok tőle nagyon:/

2015. dec. 27. 21:16
 8/10 anonim ***** válasza:
vesz a hüvelyedből kenet mintát.. megvizsgálja a méh szájadat. semmi ami félelmetes és egyáltalán nem fáj.
2015. dec. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2015. dec. 27. 21:32
 10/10 anonim válasza:
Ha elélveztél, nagyon benedvesedtél + esetleg még a ciklusodnak is a közepe táján jársz, akkor ez normális.
2015. dec. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!