Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátom megujjazott. Előtte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megujjazott. Előtte én is simogattam neki de csak előváladék jött ki egy pici. Majd utána hozzányúlt, kicsit olyan lett az ujja de letörölte, azután ujjazott meg. Ugye nem lehet baj belőle? ( szűz vagyok, még nem szeretkeztem) 18/L

Figyelt kérdés
2012. aug. 27. 02:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Bírom az ilyen éretlen kislányokat! Ha nem tudod mit hogyan kell csinálni, nézz inkább Micimackót és aludj el kakaóval :)
2012. aug. 27. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

holkell ilyen lányokat összeszedni és hogy?

és kurvä jól nézek ki, de valahogy nem akarnak eljönni velem a lányok.

2012. aug. 27. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem vagy jópofa ezekkel a fake kérdésekkel,uncsi már
2012. aug. 27. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ebből nagy baj lehet nagypapa ha megtudja a nagyi, hogy ilyeneket írogatsz itt....................
2012. aug. 27. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Dehogy lehet baj!!!!!Az a gond veletek,hogy nem vagytok elég felvilágosultak!!!!!Tanuljátok meg,hogy ha nem védekeztek,és úgy teszi be a hímvesszőt és beléd élvez..na akkor van a baj!!!Még egy 13 éves kislány is tudja,hogy mi okoz bajt és mi nem!!!!!Azért van az a net,hogy nézz utána a szexualitás mi fán terem!!!!
2012. aug. 27. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mért kell egyből lehülyézni?? Csak azért kérdeztem, mert tényleg aggódom, lehet h túlságosan de akk is. Csak normális válaszokat szeretnék.
2012. aug. 27. 09:11
 7/12 A kérdező kommentje:
Ja egyébként nem fake kérdés, és tisztában vagyok, hogy mikor mi történhet, de erről amit leírtam annyi mindent lehet olvasni és,csak összekavarnak. Csak beparáztam kicsit, és mint írtam. normális válaszokra,lenne szügségem.
2012. aug. 27. 09:20
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem meg leht őle baj az előváladék is tartalmazhat spermát. és a letőrlés nem mindig 100% os job az ovatoság.

Amugy meg szerintem szedj fogamzásgátlót és keféjetek egymásal nyugotan.

2012. aug. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, hogy mennyire alaposan törölte le. Nincs kizárva, hogy teherbe esel emiatt, de nagyon valószínűtlen.
2012. aug. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Terhes akkor lehetsz ha spermiumok jutnak a hüvelyedbe. Ha az ujjáról bejutott, akkor lehetsz terhes. 1 ml spermában van 20-60 millió spermium, ebből a megtermékenyítéshez elég 1 db.


Kérdés, h mennyire törölte le az ujját.

2012. aug. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!