Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet baj ha az levélen az...

Lehet baj ha az levélen az utolsó szem fogamzásgátlo tabletat elfelejtettem bevenni, és az új levél kezdése egy nappal elcsúszott?

Figyelt kérdés
Szobati napon szoktam elkezdeni. Viszont vasarnap tudtam csak elkezdeni. (Nem volt nálam a gyógyszer)
2015. dec. 28. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:
A tabikat csak azért ajánlják szedni laponként, mert a nőket nem akarják sokkolni azzal, hogy nincs mensijük. Pont tegnap láttam dokufilmet a fogamzásgátlókról. Külföldön már sokan nem is tartanak szünetet, hanem folyamatosan szedik. Hiszen a vérzés tablettáknál nem a valódi menstruációs vérzés.
2015. dec. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De nem fog kevésbé védeni h az előző hónapban 21 helyett csak 20 tabit vettem be. Es nem a 8.napon kezdtem el a kovetkezo levellel hanem a 9?
2015. dec. 28. 13:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, kevésbé fog védeni és máskor lehetőleg figyelj oda, mert a hormon nem játék. Ha megfogadsz egy tanácsot legalább egy hétig nem szexelsz vagy csak gumival. Hidd el jobb ha nem kísérted a sorsot.
2015. dec. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!