Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet bajom ha az utolsó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet bajom ha az utolsó szemet elfelejtettem bevenni, és az új levél kezdése egy nappal elcsúszott?

Figyelt kérdés
Szobati napon szoktam elkezdeni. Viszont vasarnap tudtam csak elkezdeni. (Nem volt nálam a gyógyszer)
2015. dec. 27. 22:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ha neked a terhesség baj, akkor lehet.
2015. dec. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%

nem probléma,1nappal tolódik a tablettás műciklusod, de ugyanúgy meglesz a 21+7 napos periódus :)


tehát ezentúl vasárnaponként kezded,ezt jegyezd meg

2015. dec. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1 nappal? Vagy kilenc hónappal. ;)


Feketén-fehéren benne van a tájékoztatóban, hogy 1) ha az utolsó héten hagysz ki, eleve rövidíteni kell a szünetet (vagy szünet nélkül folytatni a következővel), és az is, hogy 2) ha az első héten hagysz ki (ha egy napot csúszol, az olyan, mintha kihagynád), akkor se a szünetben, se plusz 1 hétig nem vagy védett.

2015. dec. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!