Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Természetes a mellek fájdalma...

Természetes a mellek fájdalma a menstruáció megjövetele előtt, ha korábban nem igen volt rá példa?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, viszont eddig intenzív mellfájdalmat nemigen éreztem előtte. Szóval a hasra történő fekvés is kényelmetlen. Ezt megemlítettem az anyámnak, erre elkezdnj, hogy ez nem jó, mert ez általában 30 éves nőknek szokott lenni és ezért el kellene mennem nőgyógyászatra, ahol biztos megszídnak engem is (??). Nem tudom, hogy megy ez az egész, nem kaptam erről semmilyen felkészítést otthon, egyenlőre azzal kell megküzdenem, hogy ne kezeljen 2 évesnek, és hagyjon önállósulni már végre...

Szóval itt szeretném megkérdezni, ha úgy nincsen különösebb baja a nőknek, akkor is kötelező évente elmenni nőgyógyászhoz? ( nem élek még nemi életet egyébként) Mikor ajánlatos az első látogatást megtenni?


Bocsánat, de egyszerűen nem kapok értelmes válaszokat az anyámtól, a házi orvosom meg egy 70 év feletti férfi, aki borzasztóan kimért és kínos oda menni. ( a mellkasomtól egy kicsivel feljebb véletlenül elkapartam egy csípést és letapasztottam, így mentem orvoshoz. Miután végzett a vizsgálattal, megkérdezte, hogy az micsoda, úgy, hogy hozzá ért és a nővérke meg inyen megrökönyödött hangot adott ki a száján, amit én hallottam csak, mert közel álltam a székéhez. Nagyon kellemetlen volt...stb. )


Előre is köszönöm!



2015. dec. 29. 06:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel nem élsz még szexuális életet, így nem igazán végeznek rákszűrést tudtommal. Évente ajánlatos elmenni rákszűrésre, olyankor legalábbis az én orvosom, a mellemim is megnézi nincs e csomó benne.
2015. dec. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem élsz nemi életet, akkor 23-24 éves korban érdemes először elmenni a protokoll szerint.
2015. dec. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!