Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kedves Válaszolók! Nektek...

Kedves Válaszolók! Nektek volt már olyanra példa hogy terhesség esetén elmaradt menstruáció (vagy késik nemtudom) és minimális barna váladék jelentkezett?

Figyelt kérdés

Lassan 3 hete kellett volna megjönnie,bár van cisztám is elméletileg, illetve nagyon stresszes volt az előző hónapom, ettől is lehet ez úgytudom.

Ma elmentem a nőgyógyászatra de persze hogy nekem lehet csak ilyen balszerencsém, hogy nincs bent az orvos... Az asszisztensek azt mondták, hogy lehet ugye a ciszta miatt is, de az egyik nagyon határozottan mondta hogy ez terhesség.Holnap megyek vissza de már teljesen kivagyok.



2014. aug. 28. 13:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Tesztet csináltál?
2014. aug. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ma vettem egyet elméletileg nagyon jó fajta több mint 99% pontosságú, 1000ft volt egy darab.Clearblue a neve. Még nem csináltam meg mert vendégek vannak nálunk, estére hagyom.
2014. aug. 28. 13:55
 3/21 anonim ***** válasza:
A másik kerdesedre is valaszoltam. Azt.mondtam szerintem nem vagy terhes, de miutan azt irtad, hogy nem vedekeztetek ...talan meg is van esely. Egyebkent igen a cisztatol is keshet nagy esellyel, de ez majd holnap kiderul.
2014. aug. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Tehát, ha Te vagy bárki közületek volt már terhes, előfordult ilyen hogy nem megjött, hanem késéssel minimális görccsel minimális barna váladék jött? Vagy akár volt már ilyen nektek terhesség nélkül?
2014. aug. 28. 13:57
 5/21 anonim ***** válasza:

Nem értelek. Futsz fűhöz-fához eszetlenül. Előbb teszt, és utána doki, akár pozitiv, akár negatív. Igy csak magadnak okozol idegeskedést.

A Clerblut most csináld meg. Bemész wc-re és 5 c alatt meg van, akár hány vendég is van.

2014. aug. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
A tesztet altalaban reggel szokas megcsinalni a nagyobb hcg miatt. Majd ird meg hogy mi lett. Egyebkent hany eves vagy?
2014. aug. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Azért sem jó most elvégezni a tesztet mert megittam egy fél literes ásványvizet és az szaladt át rajtam tehát azt már ki is pisiltem és most nem kell.Lehet tényleg nem várok estig vele.Csak próbálok addig minél kevesebb folyadékot inni és úgy megcsinálni a tesztet.Annyiból tényleg jó a teszt nagyon hogy a nap bármelyik szakaszában ugyanolyan megbízható.
2014. aug. 28. 14:03
 8/21 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok.
2014. aug. 28. 14:08
 9/21 anonim ***** válasza:
Egyébként nekem már van 2 gyerekem, és nálam semmilyen vérzés/barnázás nem jelentkezett. De ez persze nem jelent semmit mert mindenki más. Viszont furcsa, hogy semmilyen tüneted nincsen oké, hogy nem mindenkinél van, de azért gyakoribb wc-re járás, rosszullétek, mellfeszülés, valaminek csak lenni kellene 3 hét késés után. Szerintem csak a ciszta miatt késik. (Én voltam aki már a másik kérdésedhez is írt.)
2014. aug. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Bocsi ezt eddig nem említettem, de a melleim megvannak duzzadva picit mint amikor menstruálok.
2014. aug. 28. 16:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!