Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez a fogamzasgatlotol van?...

Ez a fogamzasgatlotol van? (Tobbi lent)

Figyelt kérdés
Szoval kicsit hosszu lesz de olvassatok el kerlek. 16 eves vagyok es Lindynette fog.gatlot szedek. Kotekedest elkerulve szolok hogy tobb mint 3 eve van baratom de a gumit egyikunk sem birja.. Szoval a lenyeg hogy fel hivta anyu a figyelmem hogy vannak hatranyai a tabinak de elonyei os amit tapasztaltam is pl: kevesebb gorcs es kevesebb mensi. Tabi szedes ota elso mensim van most epp meg. Tenyleg jobb mert nem faj a derekam es a hasam. Viszont eddig 3 tampont hasznaltam el es ez a masodik nap.. Mind 3 tamponban kb 1-2 kiskanalnyi ver volt.. Gondolom ez nembaj es sztem a tabi miatt van, de azert erdekel a tapasztaltabbak velemenye is! Koszonom. Csak normalis valaszokat szeretnek.. 16/L

2015. dec. 29. 21:02
 1/7 A kérdező kommentje:
Kevesebb vér* (Bocsi a hibakert)
2015. dec. 29. 21:07
 2/7 anonim ***** válasza:

A tabitól kevesebb a vérzésed, ez normális.

Használj mini tampont, mert az sem jó, ha úgy használsz tampont, hogy közben a vérzés ezt nem indokolja. Ha nagyon kevés van, elég egy tisztasági betét is.

19L

2015. dec. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszonom. Minit hasznalok amugy :)
2015. dec. 29. 22:30
 4/7 anonim ***** válasza:

Normális, hogy kevesebb a vérzésed, anno mikor én is szedtem nekem is sokkal kevesebb volt.

Viszont én nem használok tampont, csak ha nagyon gázos, mert egészségtelen....mióta betétet használok kevésbé vagyok hajlamos bármilyen fertőzésre...

2015. dec. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A tampon egyáltalán nem egészségtelen. 2 éve használom, semmi fertőzést nem kaptam el. Megfelelően kell használni és cserélni, akkor semmi bajod nem lesz tőle. Plusz nem ragad még a feneked és a combod is a vértől (ellenben a betéttel).
2015. dec. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sokan mondják, hogy a tampon egészségtelen,ezt nem én találtam ki magamtól.

Egyébiránt nem azt írtam, hogy a tampontól fertőzést kapsz el, csupán hajlamosíthat rá egyeseket!

Ha a tampon benned van, alapból nem úgy tisztulsz, mint kellene.

Persze nagyon jó, és ahogy írtam én is használok néha ha muszáj, de nem viszem túlzásba.

Kis mennyiségű vérzésnél meg nem érdemes tampont használni, ha mégis akkor minit.

2015. dec. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Igazatok van nem mindig tampont hasznalok csak neha. Most pl azert mert elfelejtettem szolni anyunak hogy vegyunk betetet.. Tesom adott tampont ezert hasznalok most tampont
2015. dec. 30. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!