Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » November 9-en jott meg a...

November 9-en jott meg a ciklusom, most 2 napja barnas valami folyt a tisztasagi betetemre, de vegul kellett tegyek betetet, mert nem volt eleg, de csak maszatolt!? Tobbi lent!

Figyelt kérdés
Az ejjel nem folyt semmi, de egybol elkezdett folyni a ver, latszik hogy piros, de mikor megyek a wcre torlom meg magam latszik, de a betetre nem nagyon folyik? Miert van ez? hisz meg nem kell megjojjon, hanem majd jovo hetvege fele kene rendesen megjonnie ! es maskor eszreszoktam venni , hogy barnas valami folyik 1-2 nap! nem tudom hogy esetleg beindul e vagy megfog allni ! !

2015. dec. 1. 09:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Stressz
2015. dec. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
sokszor kesik , de most nem tudom hogy miert jott meg ugy egybol , csak nem tudom mennyit tart
2015. dec. 1. 09:09
 3/3 A kérdező kommentje:
voltam orvosnal keses miatt , vettek vert is , nem kaptam gyogyszert , azt mondta figyeljem a ciklusom , es jovobe ismeteljem meg a vizsgalatot ! most nem ertem mi van akkor ebben az esetben !
2015. dec. 1. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!