Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászt mindenki maga...

Nőgyógyászt mindenki maga választ? Vagy ez hogyan működik? Nem voltam eddig mert nem volt rá szükségem, de most kellene fogamzásgátlót kérnem. Hogyan zajlik az első vizsgálat?

Figyelt kérdés
2015. dec. 30. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha magándokihoz mész, akkor igen, te választasz, hogy kihez akarsz menni.

A kórházban pedig amúgy meg akihez éppen kerülsz.

2015. dec. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha magánhoz mész te választassz igen. Elején kerdezget a menzeszedről,van e rokonsagba trombózisos meg hasonló ugye a tabletta miatt, utána megvizsgál es nekem volt uh is
2015. dec. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én azt javaslom, hogy google-n keress utána a nőgyógyászoknak akik szóba jöhetnek, hogy milyen véleménnyel vannak róluk mások.

Én a területileg illetékes sztk-ba szoktam menni, meg vagyok elégedve az orvosok munkájával és hozzáállásukkal, de van ott is olyan akit messzire elkerülök.


Szerintem amúgy államilag is van szabad orvos választás. Olvastam olyat, hogy XY rendelt valahol, de elment onnan egy idő után, de a beteg az orvos után ment és ott szült pl ahol az orvos aktuálisan rendelt. Meg egyik barátnőm Csepel után lakik, de szülni Budapest másik végében lévő kórházába ment, mert a nőgyógyásza ott rendelt.


Első vizsgálatnál meg csinál citológiát, fizikális vizsgálatot(ehhez jöhet még hüvelyi uh, de nem mindenhol csinálják) és a ciklusodról fog kérdezni.

2015. dec. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha sztk-hoz mész akkor nem választhatsz,hanem ahova kerülsz.


Én magánhoz járok,ott diszkrétebb minden,elkülönített vizsgálóval,csak az orvos jön be a vizsgálóba és ên nőhöz akartam menni(sztk-ba van hogy az ágy a szoba közepénél van,vagy ha van is függöny nem húzzák el vizsgálat alatt,így az asszisztens is oda lát,ez nekem kellemetlen)


Beszélgetéssel indít,első mensi mikor volt,rendszeres e a mensi.

Innentől ismét orvos függő mert :

1.van aki meg sem vizsgál,

2.van aki vérvételre küldhet,

3.van aki csak kenetet vesz a h7velyből,

4.más ultrahangot csinálhat



Jobb ha rákeressel mégis kihez szeretnél menni női vagy férfi orvos,magán vagy sztk-s,ismerősöktől kérdezgetsz vagy itt kiírod hogy a te városodba milyen orvost ajánlanak ês megkérdezed ott hogy zajlik.

2015. dec. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!