Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 5 nappal hamarabb jött meg,...

5 nappal hamarabb jött meg, nagyon erős fájdalmam van. Normális?

Figyelt kérdés
5 nappal hamarabb jött meg, de normálisan(mellfeszülés, hasfájás, feszültség). 12 éves koromtól menstruálok, 19 éves múltam. Az első 2 évben ingadozott, aztán beállt. Természetesen volt olyan , hogy késett stb. Nekem 4 napos szokott lenni és a 30.napra jön meg, az első napon fáj nagyon, nincs hányingerem, hasmenésem, semmi. Most viszont nagyon erősen fáj már a máaodik napon is , a derekam is sajog, minimálisan hányingerem van. Már bocsánat de DŐL BELŐLEM A VÉR. Nem tapasztaltam ilyet eddig. Tegnap este alig bírtam elaludni, egy nospa segített. A kérdésem az , hogy mindez normális? Hamarabb jön meg , erősebb fájdalom, erősebb vérzés? A legutóbbi is erős fájdalommal járt , sőt az utóbbi 2 alkalommal az volt , mintha az első napon a nagy része távozna , mert az utána lévő napokon alig jön. Most meg nagyon sok jön. Nem értem. Köszönöm a válaszokat.

2015. dec. 31. 10:11
 1/4 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, hogy nagyon savas a gyomrom mellé.
2015. dec. 31. 10:14
 2/4 anonim ***** válasza:

11 éves koromtól 28 éves koromig (teherbe esésemig) tankönyvi ciklusom volt, majdnem mindig időre jött meg, és 5 napig tartott. De: az erőssége nálam attól függött, hogy stresszes voltam-e, sőt, attól is, hogy ráértem-e ezzel foglalkozni. Amikor otthon feküdtem pl. téli szünetben, akkor jobban fájt, mert nem volt semmi dolgom igazából, munka mellett meg észre sem vettem.


A no-spa segíthet, a dokim azt mondta, lehet többet is szedni belőle, nemcsak egyet. ha a következő hónapban is ilyen szörnyű lesz, ciklusod elmúlása után menj el nődokihoz, és mondd el neki, hátha valamilyen gyógyszert javasol.


28N

2015. dec. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze, normális, pár nap eltérés bármikor lehet, valószínűleg előbb volt ebben a hónapban a peteérés, ezért jött meg hamarabb. Nálam is változó minden hónapban a vérzés és a görcs erőssége. Nospa+Cataflam nagyon jó a görcsre.
2015. dec. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2016. jan. 1. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!