Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szüzességem elvesztése után 2...

Szüzességem elvesztése után 2 nappal megjött, viszont tegnap este a vérzésem 2. napján és ma olyat tapasztaltam, hogy hirtelen elég erős lett a vérzésem, illetve, hogy alvadt vér darabkák jönnek belőlem, kisebb-nagyobb és májszerűek is. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2015. máj. 31. 13:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
13%

Gratulalok, tobb lehetoseget tudok elkepzelni:


1) kismama leszel


2) elkaptal valami nemi betegseget

2015. máj. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
mivel védekeztünk, sztem ez lehetetlen... és egyáltalán nem termékeny időszakban voltam, pont direkt időzítettük menstruáció előttre kicsivel.
2015. máj. 31. 13:33
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Ennyivel az esemény után az erős vérzés nem lehet attól, hogy kismama leszel. Az se valószínű, hogy attól lenne, hogy nemi betegséget kaptál. Valószínűbb a hormonális ok. Ha nem rendeződik a dolog, irány a nőgyógyász!
2015. máj. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
azok nem alvadt vér, meg májszerű darabkák, hanem a leváló nyálkahártya...semmi köze a szüzességedhez, menstruációnak hívják
2015. máj. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális menstruáció. Hány éves vagy?
2015. máj. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok :(
2015. máj. 31. 18:23
 7/13 anonim ***** válasza:
32%
elég szomorú, hogy 23 évesen nem tudod mi a menzesz
2015. máj. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
63%
Most jól érzitek magatokat, hogy kioktattátok? Ettől jobb lett a kedvetek? :D
2015. máj. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%

És mióta menstruálsz? Csak azért, mert normális esetben ilyennek kell lennie, amilyennek itt leírtad! Emiatt nem kell aggódnod, ez normális dolog!

Utolsó! Ki oktatta ki? :/

2015. máj. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a kioktató válaszokat, hogy ez menszesz, stb... szerintem az nem rendes menstruáció, ha fél óra alatt átvérzel és pisilés közben sugárban jön belőled a vér is.

voltam orvosnál, ez természetes a szüzesség elvesztése után, eleve a szűzhártya maradványok is lehetnek illetve a nyálkahártya is teljesen leválhatott ezek szerint és az új dolog, a nemi élet a hormonjaim felborította, kaptam gyógyszert, úgyhogy mostmár nem lesz gond :)

2015. máj. 31. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!