Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fáj a mellem a melltartó...

Miért fáj a mellem a melltartóban?

Figyelt kérdés

Nincsenek túl nagy melleim. B kosarú melltartókat hordtam, amikor elkezdtek fájni a melleim. főleg akkor amikor este levettem a melltartót. este alig tudtam aludni. (néha visszavettem és akkor tompámban fájt.

Pár hónapja C kosarú melltartót vettem. Jó is volt egy ideig. Aztán most megint ugyanott vagyok. Ez miért van? Nem szoros az tuti és nincs az égbe emelve a mellem

Nyitott vagyok az ötletekre

20L



2015. dec. 31. 14:23
 1/5 anonim válasza:

Hiába tűnik jónak a kosár méret,ha merevítős,az bizony törheti.

Keress nem merevítős fazont,és próbáld ki azt.

Fájdalom ellen semmiképp ne használd azt módszert,hogy visszaveszed a melltartót.

2015. dec. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is pontosan így vagyok pár napja! Ráfeküdni is nagyon rossz, pedig én csak úgy tudok aludni. Most kipróbáltam, hogy egész nap melltartó nélkül voltam, eddig nem használt... Talán több nap. De még azon is gondolkodtam, hogy lehet a ciklus miatt, nem?

Nekem 75B, de ki fogom próbálni a nem merevítőset, köszi a tippet!

2015. dec. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
melltartó nélkül nem birom egész nap. S azt se akarom h idővel megereszkedjenek. Sportmelltartóban most egész elviselhető. :DDD
2016. jan. 1. 15:43
 4/5 anonim ***** válasza:

En mar egy jo ideje csak merevitos nelkulit veszek, van mar egy csomo, azokbol is vannak amugy "szexik". Es ahogy latom egyre tobb helyen lehet mar kapni, tezenis es womens secretet javaslom ezek kozul!


Valamelyik nap fel akartam venni egy melyen dekoltalt felsot, gondoltam felveszem a regi push up melltartomat .... Na, ahogy felvettem, le is vettem... Ugy ereztem mintha nem kapnek levegot, nem tudom elkepzelni, hogy tudtam evekig olyat hordani.


Nekem 75 b mellem van egyebkent, sztem erre tokeletes a merevito nelkuli, megereszkedni nem fog tole, a ruhan nem ut at a mellbimbo se ugyhogy....:)

2016. jan. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

értem :)

köszönöm a választ :)

2016. jan. 2. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!