Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem egyforma a két mellem. És...

Nem egyforma a két mellem. És a különbség elég látványos, még melltartóban is. Fürdőruhát is csak nagyon nehezen tudom magamnak választani. Semmi önbizalmam nincs ez miatt. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2012. júl. 16. 21:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Bármilyen kellemetlennek tűnik a dolog, mindenképp mutasd meg orvosnak. Egy elváltozást csak annak kell szégyellnie, aki még annyi fáradtságot sem vesz, hogy megnézesse magát. Szerintem a háziorvos is meg tudja ítélni, hogy az eltérés nomális e, vagy van szükség beavatkozásra.
2012. júl. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már sok helyen voltam orvosnál, de nem tudtak semmi okosat mondani. Műtétet javasoltak, de ahhoz még várnom kellene egy évet. Zavar, mert ez olyan dolog, ami ellen nem tehetek semmit, és féltékeny vagyok, mikor látom az ismerőseim képeit itt-ott, és bátran vállalják magukat, kirívó képekkel. Persze nem azt akarom evvel mondani, hogy én is kitenném egyből, ha lenne, de ilyenkor mindig depresszióba esem, és napokig képes vagyok ezen gondolkodni.
2012. júl. 16. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!