Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit kellene éreznem a mellemben?

Mit kellene éreznem a mellemben?

Figyelt kérdés
Mostanában mindenki nagyon kihangsúlyozza, hogy milyen fontos az otthoni önmellvizsgálat. Utána is néztem a neten, hogy hogyan kell, hiszen google a barátom, és vannak tök jó kis honlapok ahol részletesen, érthetően le van írva, hogy mit és hogyan kell csinálni. Csak azt nem írják le, hogy mit kéne érezni, ami rendellenességnek számít. Egy kicsit hanyag módon, de gyorsan kipróbáltam, és nem igazán értem. Mindenre azt hiszem, hogy csomó, daganat (főleg mióta elkezdtem nézni a Greys Klinikát), vagy mittudomén. A mellinplantátumoknál látszik, hogy a maga a mell az kerekded, laposkás dolog, na én annak érzem a szélét, de általában mást is. Viszont nem tudom, hogy azok most mellmirigyek (ha ez egyáltalán lehetséges), egészséges zsírcsomók, vagy fogalmam sincs mik lehetnek még. És a tudatlanságomon senki ne lepődjön meg; 15 éves vagyok. Szóval, szerintetek?

2016. jan. 1. 00:54
 1/2 anonim ***** válasza:
a mellben vannak kissebb csomók,amik hormonálisan változnak,nőnek,csökkennek.Általában mensesz után 2- nappal érdemes megnézni,akkor puha a mell.Amit keresni kell,olyan csomó,ami eddig nem volt ott.Ezért jó ha megismered a melled,és nagyjából tudod hol vannak apróbb normális tejmirigyek.Ami nem természetes az állitólag nagyon kemény porc jellegü csomó.
2016. jan. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A bőr behúzódása a mellen, illetve törör kemény tapintású, lekötött csomókat kell figyelni. Normál esetben kis csomók tapinthatók a mellben.
2016. jan. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!