Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Intim testszag ellen mit...

Intim testszag ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Rendszeresen fürdök, bugyit cserélek, mert mostanában kicsit megváltozott az intim szagom és ez nem tetszik. Intim mosakodószert nem tudok használni, mert eddig mindegyik valamiért kikészítette a szervezetem és begombásodtam tőle.

100%, hogy a mosakodószer okozta a gombát, valamiért felborította ott lennt az egyensúlyt, a sima tusfürdő, meg nem veszi el a szagát.



2016. jan. 2. 15:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Én fiú vagyok nemtudom neked jót tesz e vagy beválhat de nekem a sima mosószappan ami hatott, ha pedig begombásodtál lehet az egyik tüete a kellemetlen szag, tudom hogy cink de menj el orvoshoz ha ennyire zavar
2016. jan. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nedves törlőkendő? Én kamillásat használok.
2016. jan. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Első, ha fiú vagy, honnan tudod? :D Amúgy most nem vagyok gombás, csak egyszerűen megváltozott a testszagom.

Kettes, köszönöm az ötletet

várok még válaszokat!

2016. jan. 2. 15:44
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
2016. jan. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
ez dezodor, nem intim helyre való, de azért köszi
2016. jan. 2. 18:25
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
Első vagyok! :) onnan tudom hogy volt már egy pár barátnőm és én nem vagyok finnyás típus szeretek mident a legapróbb dolgokig megbeszélni. Egyébként egyiküktől én is elkaptam egy kis gombás fertőzést ki kezeltettem magam aztán őt is elzavartam orvoshoz.
2016. jan. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%
Jó lenne ha nem itt csorgatnád a nyálad, inkább tanulással foglalkozzál!
2016. jan. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
7-es micsoda? Mi a baj?
2016. jan. 3. 12:35
 9/13 anonim ***** válasza:

szerintem nem változik meg ok nélkül az illata, és ha te is érzed, nagy lehet a különbség. nem csak gomba lehet, mutasd meg orvosnak.


ha házilag kísérleteznél még, én az immunerősítésre mennék rá, azaz esetemben c-vitamin.

2016. jan. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm. Azért nem gondolom csak, hogy gomba, mert már volt tapasztalatom sajnos, és a gomba egyikét sem produkálom a szag megváltozásán kívül. De szerintem tényleg az lesz, hogy elmegyek orvoshoz.
2016. jan. 3. 14:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!