Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek erős/büdös testszag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek erős/büdös testszag ellen? . így nemtudok csajozni.

Figyelt kérdés
Tehát a problémám az...hogy hiába fürdök le minden reggel....valamitől mindíg kellemetlen szagom lesz...... pedig cigány sem vagyok...már bocs a kifejezésért..de azsem vagyok....van olyan hogy egy parfüm rendesen bebüpdösödik rajtam. .tehát nem minden parfüm jó..mert esetleg nem ''passzol'' a testszagomhoz, nem tudja elnyomni..mit tudok tenni a büdösségem ellen? Kérleknormálisan..ez angyon fesélyes a párkapcsolatterén..nemmerek közelmenni senkihez mert azjár a fejemben állandóan hogy úristen..és ha büdös vagyok..:(( kérlek segítsetek..már tényleg nemtudom mit tegyek..
2011. jan. 18. 22:31
 1/9 nielindi ***** válasza:
valami durva dezodor kellene neked. ne parfümmel akard elűzni a szagot, azzal csak rontani tudsz a helyzeten. menj el valami dokihoz, biztos tudnak mondani valami okosat.
2011. jan. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha tisztan tartod magad nem ertem hogy lehetsz budos, sztem keress fel egy borgyogyaszt
2011. jan. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Először is a cigány szó nincs egyenes arányban a büdös szóval!

Másodszor,gondolom kamasz vagy és ez természetes, azonban kellemetlen is.Szerintem legyen nálad mindig tisztítókendő(akár olyan mait a babák popsijára szoktak).Elég kicsi,szóval nem is feltűnő.Menj ki a mosdóba és alaposan töröld át vele a hónod alját..amilyen gyakran csak tudod!!Utána kend be hónalj stifttel! Ha végképp nem megy -> orvos

2011. jan. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
"pedig cigány sem vagyok" xD jó vagy tesó, igen zsír komoly beszólás... amúgy én is ilyen vagyok,normálisan,akár drótkefével is sikálhatom a hónom alját,kiérek,leveszem a törölközőt és megint ott a szag
2011. jan. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a válaszokat.....utolsó.: hát nemtudom miért lehet ez velünk...aztmondják mindenkinek van egy alap testszaga..csak valakinek erősebb avlakinek pedig..nem... hát én az erőősbe tartozom...:D de egyébként nemcsak a hónaljam..ám... maga a felsőtestem....
2011. jan. 18. 22:53
 6/9 anonim ***** válasza:

Orvos tud segíteni!

És az is segít ha megválogatod ,hogy milyen anyagú ruhákat veszel fel.

2011. jan. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne parfümöt használj, hanem egy erős dezodort. Nem vagyok otthon férfi dezodor témában, de ott van az Old Spice, Adidas for men, Rexona for men stb. + inkább pamut ruhákat hordj, ne műszálas cuccokat.


Ja és igyál zsálya teát.


Ha ezektől sem múlik el, keress fel egy bőrgyógyászt.

2011. jan. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. jan. 19. 17:05
 9/9 anonim ***** válasza:

.


Keress olyan csajt akinek rossz a szaglása ! vvagy netán olyat aki pont a te szaagodra gerjed ! xD


.

2011. febr. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!