Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi számít kórosan kevés...

Mi számít kórosan kevés menstruációnak? Orvoshoz kellene fordulnom?

Figyelt kérdés

A menstruációm nagyon kevés, egy betét sem telik meg, csak egy folt lesz rajta. Kb mint egy 20 forintos. És 7 napon át tart.

Ez szerintem nagyon kevés, pár éve megtelt egy betét is simán, mostanra meg csak ennyi. A neten azt olvastam, hogy egy normális ciklus során 20-60 ml vér távozik, ami 4-12 teáskanálnak felel meg. Az enyém szerintem simán több, mint 4 teáskanál, de ez még így is aggasztó. Mi lehet az oka?

Egyébként a ciklusommal más baj nincs, mindig időben jön meg és rendszeresen. Néha picit görcsölök


Az antibiotikumnak lehet köze ehhez? Mert emlékeim szerint azután kezdett el így csökkeni, hogy fülgyulladás miatt 3 doboz antibiotikumot be kellett szednem. Nem tudom, hogy ennek van-e köze hozzá, de másra nem tudok gondolni



2016. jan. 2. 18:19
 1/6 anonim válasza:
37%
szerintem azért menj el nőgyógyászhoz,egy kivizsgálás nem árt
2016. jan. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%
ha eddig nem ilyen volt, akkor szerintem érdemes megkérdezni erről egy orvost
2016. jan. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Normális,de ha aggódsz beszélgess vagy menj el orvoshoz.
2016. jan. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%
Én örülnék neki, mert nekem meg olyan sok, hogy szinte el sem tudok mozdulnia WC mellől 5 napig. Edzés, kirándulás teljesen kizárt.
2016. jan. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem teljesen normális ez.
2016. jan. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát ha normàlis, akkor megnyugodtam. De orvoshoz azért elmegyek, mert tényleg aggasztóan kevés és akkor hátha megnyugszom.


Nem tudom miért pontoztak le egyes vàlaszolókat :/

2016. jan. 3. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!