Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy hajléktalan nő mit csinál...

Egy hajléktalan nő mit csinál ha megjön a havija?

Figyelt kérdés
2010. márc. 25. 15:40
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
Ha nem eszik zsírós ételt, vagy nagyon sok zsírhiányos az étrendje akkor kimaradhat.
2010. márc. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
4%
..nem lehetne most a hüvelygombát is kidumálni?...különös tekintettel az borászokra és hosszútávfutókra?...
2010. márc. 31. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
10%
02:39, akarsz róla beszélni?
2010. márc. 31. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
100%
Most mit kell háborogni? Nem muszáj elolvasni a kérdést és nem kötelező válaszolni, ha ennyire irritál...
2010. márc. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
56%

Emberek! ezt a sok hülyeséget amit itt összehordtok XD

van kb megszámlálhatatlan szervezet akik a hajléktalanok megsegítésével foglalkoznak:) biztos vagyok benne hogy a tampon/ betét problémára is odafigyelnek... aki meg annyira fogyatékos, hogy nem tud élni az ilyen dolgokkal, nagyanyám kamaszkorában még egy lepedődarabod használt amit össze lehet hajtogatni és kilehet mosniXD

2010. ápr. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
85%
szerintem nagy részüknek az alultápláltság miatt nem jön meg... amúgy meg szerintem amit talál az utcán azt használja ( újság, papír meg hasonlók)
2010. ápr. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Mért rakna be újságot papírt vagy hasonlót? Azért csak tudja, hogy abból nagy baja lehet...
2010. ápr. 15. 15:08
 18/22 anonim ***** válasza:
menstruál.... egyébként semmi különöset szerintem, nem hiszem, hogy ez a legnagyobb gondja szegénynek.
2010. máj. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Szerintem képzeld el te mit tennél ha hajléktalan lennél... én már voltam utcán, de akkor vagy loptam tampont vagy kéregettem pénzt és vettem belőle. Nem egy drága dolog, 5 perc alatt össze lehet kéregetni a rávalót.
2010. máj. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem hülye kérdés, ez engem is foglalkoztatott régen.


Az, hogy nyilvános wc az rendben van de okoskák, honnan lesz pénze tamponra/betétre? Nem a wcvel van itt a gond...


Egyébként igen, sokaknak kimaradhat, mert amikor diétáztam a fogyókúra miatt nekem sem jött meg (pedig még úgy is elég dagadt voltam). Pláne akkor nekik szegényeknek, amikor alig esznek néha valamit.



Én nem tudom nálunk hogy oldják meg, mert itt nincs ilyen segítőszervezet, ez nem a főváros vagy nagyobb épkézláb hely.

És ők nem is olyanok, hogy elmenjenek ezekre a helyekre.

Őszintén nem tudom, hogy oldják meg és azt sem hiszem, hogy nagyon össze gyűlne rá (itt!) a pénz. Amikor alig ad napi 10-13 ember egyenként 20-50-100 forintot.


Most nem azért mondom de lehetne betét automata is nem csak óvszer. Azoknak is jól jönne akiknek hirtelen jön meg és nincs náluk semmi, de a hajléktalan nő is nő, szóval nekik is jó lenne gondolom.

2010. máj. 11. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!