Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Irany a doki? Surgos!

Irany a doki? Surgos!

Figyelt kérdés

17 eves lany vagyok, es duci. Gondolom a sulyom miatt, alapbol sosem volt rendszeres a menstruaciom, talan csak annyiban, hogy donto tobbsegeben a honapok vegen jott meg. De most valahogy elegge aggaszto dolog tortenik...

December 22-tol 26-ig ot napon keresztul megvolt, aztan abbamaradt. Gondoltam oke, akkor a decemberi letudva. 3 napig ez igy is maradt, aztan harmincadikan ujra megjott. Eloszor nem foglalkoztam vele, egyreszt mert maskor is volt mar egy csopp raadas, masreszt pedig egy baratnom nyugtatott azzal, hogy ez normalis, anyukam meg azzal, hogy lehet most all majd be.

Viszont azota tart...es elegge sok jon. Csak a mai nap folyaman haromszor kellett betetet cserelnem, mert a betet egesz felulete tele volt. Valamint nagyon elenk szine van. Ezert is ijedtem meg, mert ha volt is raadas, akkor maximum ket nap alatt elmult, barnas volt inkabb es normal mennyisegu. Nem tudom, hogy szamit-e, de nen gorcsolok, illetve par evvel ezelott voltak petefeszek cisztaim.

Szerintetek csak egy intenzivebb ciklus, vagy joggal vagyok halalra remulve es irany az orvos?



2016. jan. 3. 15:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem neked inkább egy hormon vizsgálatra kellene menned. Hisz te mondtad, hogy nem rendszeres, én nem lennék annyira betojva. Szerintem neked valami hormonális dolog áll a háttérben, mert írtad hogy duci vagy. Én inkább egy teljes nagy kivizsgálásra mennék.
2016. jan. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egy teljes vérképet csináltass
2016. jan. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Rendben, koszonom a valaszokat. En is gondolkoztam ezen, csak a ver mennyisege nagyon megremitett.
2016. jan. 3. 16:14
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Elmehetsz dokihoz (nógyógyász), de ha fogamzásgátlóval akarja beállítani, menekülj!


Inkább endokrinológus kellene, aki megnézné a hormonjaidat!!

2016. jan. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha meglatogatnad a nodokit? Ő is fog kérni labort és hormonvizsgalatra endokrinologushoz küld. De a jövő héten ezt jó lenne elkezdni. Annyira nem gondolom sürgősnek hogy most ma kelljen rohanni, de ha tovább erősödik a menzeszed, akár az is szóba jöhet.
2016. jan. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Endokrinológushoz menj,a hormonokkal ő foglalkozik,vérből a hormont szintet látni lehet.
2016. jan. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jol irjak a tobbiek,endokrinologushoz menj, bar en ugy tudom,hogy addig nem tudnak verkepet nezni mig menstrualsz. Vagyis nekem igy volt. Ne ijedj meg,biztos nincsen semmi baj! :)
2016. jan. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
pontosan mennyi a tömeged és a magasságod?
2016. jan. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 mandiga válasza:

Ha nagyon vérzel, és napokig, akkor feltétlenül menj orvoshoz. Egy ultrahang kellene.

Egyik barátnőm volt így. Elküldték kaparásra, majd pár nap múlva ismét vérzett, de nagyon. Majd kiderült, hogy polipja van, azonnal megműtötték. Az okozta a vérzést.

Nem feltétlen, hogy a súlyod miatt.


Ugyhogy irány a doki!!!!

2016. jan. 4. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mara mar jocskan csillapodott, de azért meg a heten meglatogatom az orvost. Koszonom a valaszokat!
2016. jan. 4. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!