Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Cypromix tablettát írt fel a...

Cypromix tablettát írt fel a doki hajhullás miatt. Segíteni fog? Volt vkinek ilyenről tapasztalata?

Figyelt kérdés
2015. szept. 25. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:
hülyeség fog. gatlo szedni erre. ha abba hagyod újra hullani fog. amúgy is az okát kéne megtalalni(pl gyulladt fog) szerintem menj masik orvoshoz. én olyan fog. gatlot szedek ami elvileg problémás bőrre jó. ugyanúgy pattis vagyok pedig 1,5 eve szedem
2015. szept. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
5 hónapig volt nőgyógyászati gyulladásom. Ez megoldódott. Ez miatt hullik még mindig. Pedig egy hónapja gyógyult vagyok
2015. szept. 25. 12:45
 3/4 anonim ***** válasza:
ha nincs már belső oka, akkor külsőleg es belsőleg nem probaltad erősíteni a hajad, és a szervezeted (hajszesz, vitaminok stb)?
2015. szept. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Dehogynem. Forcapil vitamint szedek egy hónapja meg bőrgyógyász írt fel Alpicort Plus hajszeszt.
2015. szept. 25. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!