Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhnyakrákszűrésen vettem...

Méhnyakrákszűrésen vettem részt. Minden évben elmegyek. A mostani leletem nem lett egyértelmű. Az eredmény: kórós hámelváltozás Hpv jeleivel . A kérdés az lenne hogy most p hányasnak felel meg? Vagy egyáltalán abba a kategóriába tartozik?

Figyelt kérdés
2016. jan. 3. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Az orvos mit mondott? Ő a leginkább kompetens az ügyben.
2016. jan. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Magánorvos ,és nem tudok vele beszélni csak akkor ha fogad .ami meg még sok idő mert időpontot kaptam .Addig meg aggódhatok ,mert ezt a választ nem tudom hova tenni ...
2016. jan. 3. 20:06
 3/7 mandiga válasza:

Menj vissza az orvoshoz, lehet, hogy kapsz gyógyszert, majd később megismétlik a citológiát, ha akkor sem javul, akkor lehet kis műtét is belőle, a lényeg, hogy folyamatosan ellnőrízni kell. P III-nak felel meg. Ezért kell kezelni, nehogy rosszabbra forduljon.

Más nem áll a papírodon?

2016. jan. 4. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Orvostól kapott leletemen ennyi állt amit a kérdésben fel tettem. az asszisztens meg erősített hogy pozitív lett a teszt. Nem bírtam ki várni ezért elmentem egy másik orvoshoz . Minden negatív lett ...fele annyit fizettem ennek a magándokinak
2016. jan. 27. 20:39
 5/7 mandiga válasza:

Most akkor hogy is van? Két külömböző vélemény ha jól értem?

Tehát akkor most PII-es? Ha igen, akkor nincs semmi gond.

2016. jan. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen két eredményem lett . Az egyik pozitív a másik negatív .
2016. febr. 4. 19:40
 7/7 mandiga válasza:
Ez nagyon jó hír, viszont az első dokinál akkor miért lett pozitív? Hát nagyon szorítok, hogy a másodiknak legyen igaza. Eszem meg áll, hogy ilyen hogy lehetséges. :O
2016. febr. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!