Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két hét késés után délelőtt...

Két hét késés után délelőtt csináltam egy tesztet és egyértelmű negatív, megbízható az eredmény?

Figyelt kérdés
Érzem, hogy készül megjönni, de két hete semmi. Nincs különösebben terhességi tünetem a gyakori hányingeren kívül, de azt be tudom annak, hogy alig eszem és sokat stresszelek mert új munkahelyre kerültem.
2013. júl. 15. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:
biztos hogy nem vagy terhes, két hetes késés után másodpercek alatt ki jött volna a két csík ha terhes lennél.
2013. júl. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csinálj még egy tesztet pár nap múlva! Míg nem jön meg a nem várt, addig bármi lehet! Vagy menj el nőgyógyászhoz, mi okozza a problémát :) Azért szorítok h, az sikerüljön amire vágysz :)
2013. júl. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem szeretnénk most másik babát, van egy két éves kislányunk. Folyton görcsöl a hasam, meg nagyon csúnya gyulladt pattanásaim vannak, ezek mind jellemzőek a menstruációm előtt és alatt csak nem hajlandó megjönni.
2013. júl. 15. 11:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Valószínűbb, hogy az új munkahely miatti stressz miatt késik.
2013. júl. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rengeteget idegeskedek...Nagyon nagy a felelősség a vállamon, rengeteg dolgot kell számon tartani, pénzzel kell elszámolnom, még csak 3 hete kezdtem, azért nem problémamentes. Alig alszom és alig eszem, folyton fáj a gyomrom...De bízom benne, hogy jobb lesz, csak még az is rátesz, hogy ennyit késik. De hát ez egy ördögi kör. Ha idegeskedem késik, ha késik idegeskedem...
2013. júl. 15. 11:24
 6/6 A kérdező kommentje:
meg is jött :)
2013. júl. 15. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!