Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? és hova menjek...

Mi lehet ez? és hova menjek vele orvoshoz?

Figyelt kérdés
A fenekem gyűrűjénél az alsó részen a bőr "meglazult" és egy dudorfélének néz ki. Izagából fogalmam sincs hogy írjam le. Egyáltalán nem fáj és nem a fenekemből jön ki. Néha, mintha vérzett volna azon a részen a fenekemnél kívül, de minimálisan.

2016. jan. 3. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kis aranyeres csomó.
2016. jan. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sebészetre menj, aranyérrel is ott foglalkoznak.
2016. jan. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Aranyér,a lakosság 40-45%-ának van ilyen.Reparon krémet vegyél rá azzal kenegesd attól visszahúzódik.


Nagyobb mennyiségű vagy vastagabb székletnél fordul elő,fenék törléskor pici vércsepp is lehet a wc papíron de nem kell megijjedni ettől.Ha nem fáj akkor reparonnal kenegesd.Barmilyen korban,székrekedéses babáknál,gyerekeknél is előfordul.


Ha nagyon nagy a dudor akkor kell proktológushoz menni,más esetben nem

2016. jan. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Rozsban gazdag élelmiszer,sok folyadék a székletet fellazítja így kisebb az esély a kialakulásának.


Nekem is van aranyerem,néha előjön,ekkor az említett krémmel kezelem és helyre jön.

2016. jan. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem aranyér, majd visszahúzódik.

Az ördög nem alszik azért a biztonság kedvéért menj el a háziorvoshoz és ad beutalót proktológiára és vagy a gasztroenterológiára béltükire is. Ott szakszerűen megnézik a beled hogy nem e polip, sipoly stb. Nekem polip volt anno.

2016. jan. 29. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!