Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szenved valaki ebben a betegsé...

Szenved valaki ebben a betegségben?

Figyelt kérdés

Szükségem lenne egy kis pozitívitásra

Vulva vestibulitis: a fájdalom jellegzetesen csak a hüvelybemenetre korlátozódik. Égő érzés a leggyakoribb panasz, mely mechanikai inger, mint szexuális élet, tamponhasználat, nőgyógyászati vizsgálat, biciklizés, vagy szoros fehérnemű viselésekor jelentkezik. Nagyon jellegzetes, hogy heves fájdalom jelentkezhet igen enyhe érintés, pl. vattapálcával történő érintés hatására is.


2016. jan. 4. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt gondolom nőgyógyász diagnosztizálta nálad. Mit mondott? Javasolt valami kezelést? Hány éves vagy? Most jelentkezett csak nálad vagy már régóta jelen van?
2016. jan. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

a doki azt mondta kutya bajom, és a fájdalom lelki eredetű

tegyem tisztában magam az érzelmeimet, és beszéljem meg a párommal,az elfojtott dolgokat

de nem tudommit tehetnék, mert minden jó köztünk, csak FÁJDALOM VAN JELEN, AMI ELLEN NEM TUDOK MIT TENNI

ÖNKÉNTELENÜL IS ÖSSZEHÚZODNAK AZ IZAMAIM, AMINT HOZZÁMÉR A PÉNISZE

2016. jan. 4. 15:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Pont ezért kérdeztem, hogy mondott-e valamit az orvosod.

Nos igen, ez tényleg lelki! És ez nem azt jelenti, hogy a pároddal van probléma. Mással ment a szex?

Gyerekkorod rendben volt? Nem ért-e bármilyen inzultus? Voltál (vagy)-e depressziós, pánikbeteg? Tampont tudsz-e használni? Szedsz-e valamilyen állandó gyógyszert? Ha igen, akkor mit?

2016. jan. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Eddig nem sokszorvolt részem szexben, az elején ugyefájt, mert szüzesség újdonság, utána jobb volt, és most meg ez.

Nem szedtem semmi, semmi trauma, pánikbetegség (hát a tömeget nem birom, csak ha iszok :D)

Tampont sose tudtam feltenni

2016. jan. 4. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!