Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kesik a menzeszem, negativ a...

Kesik a menzeszem, negativ a teszt. Mitol?

Figyelt kérdés
4. Napja kesik a mensim viszont mar 2 tesztet is csinaltam de mindketto negativ. A parommal 8-9napja fekudtunk le utoljara. Nem szeretnenk babat, van aggodalom oka terhessegre? Elegge stresszes vagyok mar az elso keso nap ota, valoszinuleg fel is vagyok fazva ha ez befolyasolja mert eleg sokszor kell pisiljek.

2016. jan. 4. 15:08
 1/8 anonim ***** válasza:

4 nap +/- simán belefér.

Főleg, ha ideges vagy, ha van valami betegséged. De egyébként sem vagyunk gépek, nem mindig pont ugyanakkor jön meg.

2016. jan. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amúgy a teszt az együttléttől számított 2 hét után mutat biztosat (az érzékenyebbek).
2016. jan. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja és a felfázás sokban befolyásolja, ahogy a stressz is, ahogy az első írta.
2016. jan. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tehat akkor szerintetek csak a stressz miatt? Volt mar hogy kesett tobbszor is 2 napot de 4 meg sose es kicsit ijeszto nem szeretnek babat!
2016. jan. 4. 18:18
 5/8 A kérdező kommentje:
egyebkent azert remenykedem hogy mostmar tud valamit biztosra mondani a teszt mert ugye a menstruaciomnak 31.en kellett volna kezdodnie es a menstruacio elmaradasakor mar ki kene mutatnia nem?
2016. jan. 4. 18:32
 6/8 A kérdező kommentje:
Tud valaki meg segiteni?
2016. jan. 4. 20:20
 7/8 anonim válasza:
NE STRESSZELJ!! A múlt hónapban nekem is késett, méghozzá 12 napot. Amikor már 5. napja nem volt semmi, akkor elkezdtem én is, és a párom is iszonyatosan parázni. Szinte biztos, hogy ha akkor nem idegeskedek annyira, akkor korábban megjött volna. Nyugodj meg, semmiképp ne stresszelj, hiszen nem véletlenül lettek a tesztek negatívak.
2016. jan. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ido kozben voltam nodokinal azt mondta nem hiszi de elkuldott vizeletmintara aminek az eredmenyet kedden kapom.

Megvizsgalt es rakszurest is vegzett. Mondta hogy kicsit fogok verezni ez meg is tortent viszont a nap tovanbi szakaban erosodott egyre a verzes es tegnap voltam rs meg most is verzek/faj a hasam. Szerintetek megjott akkor ?:) mert ez azert eleg durva ver mennyiseg ha csak a szures miatt van (ketlem egyebkent mert ahogy olvastam itt barma folyassal jar a legtobb lanynak)

2016. jan. 8. 00:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!