Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már 11 napja késik a menzeszem...

Már 11 napja késik a menzeszem, csináltam 3 tesztet, de mind negatív lett! Mitől lehet? Nem érzek semmi tünetet, nem fáj semmim. Diétától lehet?

Figyelt kérdés

Már nagyon aggaszt, jövő héten biztos megyek orvoshoz. Mennyi az esély rá, hogy mind3 teszt hibás volt? Bár szerintem kizárt, hogy terhes legyek.. De már nem tudok mire gondolni...Nem szedek semmilyen gyógyszert sem.

Köszi a segítséget!



2014. máj. 31. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha diéta alatt nagyon kevés evést értesz eleve nem valami nagy testsúly mellett, akkor könnyen lehet, hogy attól van, igen.
2014. máj. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
most nekem is 2 hetet késett, aggódtam én is rendesen :D szerintem lehet a front az oka, vagy valami testi változás, de ha a teszt negatív lett, akkor minden oké. ha pár nap múlva se jön meg, akkor irány az orvos :) 18L
2014. jún. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!