Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Peteérés után 1-2 nappal...

Peteérés után 1-2 nappal nagyon erős barna folyás mitől lehet?

Figyelt kérdés
15. napon szokott peteérésem lenni és most a 16-17. napon pici vérzés volt a 18 napon pedig nagyon erős barnázás. Ez mitől lehet? Nem szedek semmit. Méregtelenít a szervezetem, fertőzés vagy terhesség esetleg? Volt már valakinek ilyen?

2016. jan. 4. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=barn%E1z%E1s..


Válaszd ki a neked szimpi választ,ha már minket és nem egy punczi gyógyászt kérdezel! :) Puszy!

2016. jan. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm ezt a választ de sajnos egyik eddigi kérdés se volt nekem "szimpatikus" ezért volt bátorságom feltenni a kérdést. És azért nem kérdeztem meg Nőgyógyászt (igen, tiszteljük őket annyira hogy nevén nevezzük), mert most vettem észre és láss csodát ma már nem tudok elmenni hozzá, csak holnap.
2016. jan. 4. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!