Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációkor lehet nőgyógyás...

Menstruációkor lehet nőgyógyászhoz menni?

Figyelt kérdés
Voltam ultrahangon 1 hónapja és petefészek cisztám van és kb 2 hónapja már nagyon fájdalmas a menstruációm és most is csak most piros a hüvelyem bemeneténél a bőr és nagyon fáj ha felhelyezem a tampont meg a vizelet is csípi. Csak most menstruálok emiatt el lehet menni nőgyógyászhoz?

2016. jan. 4. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez nagy valószínűséggel valami fertőzés, allergia vagy irritáció lesz.

Menzesz alatt nemigen szoktak nőgyógyászhoz menni és nem is nagyon szoktak fogadni, viszont ha sürgős esetről van szó, akkor nem számít, hogy menstruálsz-e vagy sem.

Megteheted, hogy felhívod őket telefonon, elmondod, hogy mi a problémád, vagy elmész és elmondod, hogy mi a problémád és majd elmondják, vagy eldöntik, hogy ilyenkor mi a teendő. Mert így is tudnak vizsgálni, viszont pl. hüvelykenet tenyésztést nem tudnak csinálni, tehát ha fertőzés, akkor nem fogják tudni, hogy mi okozza, csak találomra a tünetek alapján tudnak kezelni.

Illetve ilyenkor a vizeletvizsgálat sem egyszerű, ilyenkor csapolással tudnak tiszta vizeletet nézni.

2016. jan. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet,de jobb mindenkinek,ha megvárod a végét.
2016. jan. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Engem megvizsgalt az orvos ugy,hogy menstrualtam,de huvelygombam volt es eros verzesem,gondolom ez miatt.
2016. jan. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!