Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Minden menstrúációkór fáj a...

P.Alexandra kérdése:

Minden menstrúációkór fáj a hasam, még akkor is ha egy csomó fájdalom csillapítót veszek be,4 órán keresztül csak szenvedek.100 féle orvoshoz voltam má és az ég világon semmi bajom nincsen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2016. jan. 2. 16:22
 1/1 anonim ***** válasza:
57%

1. ne "fájdalomcsillapítót" vegyél be, hanem görcsoldót, lehetőleg 1 szem No-Spát. Szedj naponta 2-3szor Magne B6-ot (vagy fogyassz magnézium tartalmú kajákat: teljes kiőrlésű lisztfélék, olajos magvak, hüvelyesek, /sötétzöld/ levélzöldségek), igyál mentateát, és "hello".


2. (ha az 1. nem működne) fogadd el, hogy te ilyen típus vagy. Nincs semmi bajod, csak téged jobban megkínoz a menstruáció, mint másokat. Nekem régebben voltak ilyen bajaim, nekem a No-Spa megszüntette minden alkalommal. Mára pedig már nagyon ritkán és enyhén fáj csak... annyira, hogy egyáltalán nem kell görcsoldó.

2016. jan. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!