Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruálhatok igy?

Menstruálhatok igy?

Figyelt kérdés

Egy hete irattam fel nőgyogyásszal a fogamzásgátló gyógyszert. Orvos elott 2 héttel menstruáltam. El is kezdtem szedni a gyogyszert (nem várt meg míg megjön újta) és most közbe menstruációs görcseim vannak. Még csak a 6 bogyot szedtem be. Megjohet igy most a menstruaciom vagy majd csak a 21. nap után fog megjonni?

Előre is köszönöm a válaszokat!

20/L



2016. jan. 4. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen gyógyszert szedsz? Elolvastad a teendőket mielőtt szedni kezdted?
2016. jan. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
49%
Hát, én úgy tudom, hogy a fogamzásgátlótól először megváltozik kicsit ugy minden.:D Remélem érted. De azt hiszem, ha majd még sokáig/tovább szeded, akkor minden majd ugyan ugy a helyére áll. Remélem tudtam segiteni.:D
2016. jan. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az orvos nem mondta el hogy csak akkor kezdheted szedni miután megjött az első naptól kezdve? Milyen gyógyszer az? Szerintem hívd fel az orvosod
2016. jan. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ennyi viszketett a puncid, hogy nem voltál képes 2 hetet várni vagy nem megy az értő olvasás?


amúgy igen, hívd fel az orvosod, mert valószínűleg úgy bekavartál a ciklusodba, hogy hónapokig nem fog rendeződni!

2016. jan. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Belara-t szedek. Es sose jott meg pontossan es azert is kezdtem el szedni, mert nem tudtam hogy mikor fog megjonni. A doki is azt mondta hogy elkezdhetem, csaknmost nem rudom hogy megfog jonni kozbe vagy nem!?
2016. jan. 4. 20:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Majd a 21. nap után fog megjönni. Lehet lesz pecsételő vérzésed, de az nem számít.
2016. jan. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
"Es sose jott meg pontossan es azert is kezdtem el szedni, mert nem tudtam hogy mikor fog megjonni." és 20 évesen nem ismered fel, amikor vérzel és nem vagy képes akkor bekapni az első tablettát? <facepalm>
2016. jan. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!