Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fáj ennyire a peteérés?

Miért fáj ennyire a peteérés?

Figyelt kérdés

Minden félidőben megérzem,szúrkál hol a jobb hol a bal oldalam, kb fél napig szokott szúrni, aztán teljesen elmúlik. Most két napja iszonyatosan fáj a bal oldalon, éjszaka alig bírtam fordulni, reggelre lehúzódott az alhasamba. Ha le kell ülni vagy felállni, majd összecsinálom magam. Mitől lehet ez?

A második császárom óta érzem meg ennyire a peteérést, régebben elenyésző volt.


2016. jan. 5. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem is volt ilyen nemrég, egy fél évig fájt ilyenkor

volt hogy annyira, hogy mozogni is alig tudtam

voltam orvosnál, annyit mondott hogy nincs semmi probléma

amúgy nekem csak úgy jött ez az egész, pedig nem történt semmi és aztán teljesen magától el is múlt

most már csak néha kicsit érzékenyebb a hasam, de nem fáj


szóval lehet neked is elmúlik magától, de azért a biztonság kedvéért menj el nőgyógyászhoz, ő majd tud pontos információt mondani

2016. jan. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Voltam nem olyan régen nődokinál, mindent rendben talált. Említettem neki hogy mostanság jobban fájdogál peteérés környékén, azt mondta hogy normális és a nők egy része érzékenyebb lesz szülés után. Na de ennyire? Most nagyon fáj...

Csak azt nem értem, mitől ment át az alhasamba a fájdalom, az oldalam már egyáltalán nem szúr.

2016. jan. 5. 12:31
 3/4 anonim ***** válasza:
A szervezet építőanyagai hiányoznak a vérből , sok nyers enzim dús növényi termések , méz , korpa több tiszta folyadék segít . A leterhelő ecet , szénsav , fehér liszt , többlet só ,finomított cukrok, tejek kerülendők .
2016. jan. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam hasonló tüneteket endometriózis okozott. Sajnos csak nagyon sokára diagnosztizálták.
2016. jan. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!