Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13 napja késik a menzeszem,...

13 napja késik a menzeszem, mi lehet a baj? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, már több, mint 4 éve menzeszelek, és a legelső menzeszemtől kezdve szinte mindig pontosan jött meg, most pedig már 13 napja késik és már eléggé aggódok, hogy mi lehet a probléma. Múlt héten és a héten is volt, hogy görcsölt a hasam, illetve 1 csepp vér is kísérte, de ennyi. Ebben a hónapban rendkívül sokat stresszeltem legfőképpen a suli miatt, vajon attól késhet ennyit? Ja és terhes nem lehetek természetesen, mivel még szűz vagyok. Köszönöm a válaszokat! :)
2016. jan. 5. 17:16
 1/3 A kérdező kommentje:
Vagyis bocsánat, nem ebben a hónapban, hanem decemberben :D
2016. jan. 5. 17:18
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha stresszeltél, akkor normális. Akár ki is maradhat egy vérzés, még felnőtt nőknek is. Nálad meg aztán bőven belefér. Ne aggódj, majd megjön. Legyen nálad mindig betét vagy tampon, akkor nem érhet váratlanul. :)

19L

2016. jan. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Néha mindenkivel előfordul,nem tragédia,nem kell félni.
2016. jan. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!