Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Azért van még enyhén sárgás...

Azért van még enyhén sárgás folyásom mert nem állt vissza a hüvelyflórám?

Figyelt kérdés

Nőgyógyászhoz mentem kb 3 hete mert bűzös barnás véres folyásom volt és azt mondta az orvos hogy hüvely gyulladásom van és petefészek gyulladásom. Felírt nekem hüvelykúpot és tablettát és azt mondta meg fogok ezektől gyógyulni és majd menjek vissza két hét múlva. Nem tudtam pont visszamenni hétfőre csak holnap tudok. El is múlt a folyásom és normális fehér és áttetsző volt a hüvelyváladékom. Ma reggel viszont észrevettem az iskolában hogy enyhén zöldes. Nem volt büdös. Miért van ez? Lehet mert nem állt helyre a hüvelyflórám? Vagy mert betétet raktam be és irritált ott. Azért raktam be betétem mert már meg kellett volna jönnie a menstruációmnal de már 5 napja késik. Vagy a szűk nadrág? Nem tudom mire kéne gondoljal. Holnap megyek vissza de nagyon aggódom. Ezalatt az idő alatt nem feküdtem le a barátommal mert tudtam nem szabad. Az orvos viszont felírt fogamzásgátlót. Az egyiket véletlen beszedtem mert azt hittem megjött de csak a hüvelykúp maradványai vérrel de utánna már nem volt és rendesen helyreállt minden de most zöldes a folyás

Mi miatt van ez?

A válaszokat előre is köszönöm



2016. jan. 6. 15:23
 1/1 A kérdező kommentje:
A kérdésben az elején elírtam. Nem sárgás hanem zöldes
2016. jan. 6. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!