Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Onkológus megvizsgál, ha...

Onkológus megvizsgál, ha valamit összeszedtem?

Figyelt kérdés

Valami nem stimmel odalent csütörtök óta. Iszonyat égető érzésem van, mintha meg lenne duzzadva mindenem. Tegnap reggel akartam kérni nőgyógyászatra időpontot, mondtam, hogy sürgős, de másfél hét múlva tudnak csak fogadni, viszont az onkológián van hétfőre egy időpont. Mondtam, ok.

Meg fog vizsgálni, vagy páros lábbal fog kirúgni?


2016. jan. 9. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudod ki az onkológus és mivel foglalkozik?
2016. jan. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Onkológushoz ne menj el. Inkább vegyél a patikában magadnak Betadine hüvelykúpot és használd is el.
2016. jan. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De hogy jött a képbe az onkológia? Kartonzoban mondták, hogy akkor.adnak oda? Előtte felsorolták a szemészetet is mondjuk? El fognak küldeni. Ennyi erővel fogászatra is mehetnel, kb annyi köze van hozzá...
2016. jan. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Pontosan a kedves recepciós mondta, hogy nőgyógyászatra nem tud adni, de onkológiára igen, menjek oda, lehet jó lesz az is.

Egyébként, igen, tudom mivel foglalkozik, miután évek óta csak oda járok, még fogamzásgátlót is kiíratni, csak van magánorvosom, ahova szintén nem kaptam, csak sokára időpontot.

2016. jan. 10. 09:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet nőgyógyászat-onkológiára adtak időpontot? Mert nálunk úgy van, hogy van sima nőgyógyászati rendelés, terhesgondozas, gyereknőgyógyászat, klimax-nőgyógyászat,.és nőgyógyászati onkológia. Alapból a sima nőgyógyászatra adnak időpontot, de ha oda nincs, és a.többinél van sok szabad, akkor adnak oda. De ez nem sima onkológia, hanem nőgyógyász rendel, aki onkológus szakvizsgával is rendelkezik. De ő nem ír ki kemoterápiát stb, csak kiegészítő segítség, ha valakinek nőgyógyászati daganata van, általában ő végzi a műtétet, a későbbi szűrővizsgálatokat.
2016. jan. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!