Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyász belülről is...

A nőgyógyász belülről is megvizsgál vagy csak kívűlről? (többi lent)

Figyelt kérdés
Tudom furán hangzik ez a kérdés, csak az én problémám kívűl van (egy dudor). És mivel szűz vagyok így kissé félek, hogy fájna, szerintetek lehetséges, hogy csak kívűlről nézi meg/tapogatja meg?A válaszokat előre is köszi!

2015. júl. 28. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem kell félned,elvileg nem nyúl be,de úgyis kérdezni fogja,hogy szűz vagy-e még.Kívülről tuti megtapogat majd,de elviselhető, ne érezd magad miatta kellemetlenül. Engem is csak kívülről vizsgált meg, most áprilisban. Sok sikert.

18/L

2015. júl. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2015. júl. 28. 14:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Szinte 100% hogy belülről is megvizsgál, de lehet hogy nem a hüvelyedbe, hanem a végbeledbe fog felnyúlni és a másik kezével az alhasadat tapogatja meg.

Óvatos lesz, ha szólsz elötte hogy szüz vagy még, remélhetőleg.

Keress női orvost az első vizsgálatodhoz, azért az kevésbé kellemetlen.

2015. júl. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha kívül van a dudor, akkor nem nyúl fel sehová. Valószínű egy elzáródott verejtékmirigy. Ez el szokott magától múlni, esetleg ki is fakadhat.
2015. júl. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mehetsz bőrgyógyászatra is ezzel a panaszoddal.
2015. júl. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!