Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit gondoltok az "intim...

Mit gondoltok az "intim kehely"-ről? Megéri?

Figyelt kérdés

Nézegettem több helyen is. Legtöbb helyen 5-10ezer között mozog. Viszont egy picit sokallom ezt. Ebay-en viszont az ár ennek töredéke. Honnan lenne érdemes venni? Először kipróbálni az olcsót majd ha beválik egy drágább minőségibb fajtát venni? Van ne is próbálkozzak a "kínaissal"?

És a másik. Lassan 17 vagyok és még szűz. Ilyen korban is lehet? Sokat olvastam erről hogy milyen korban szabad. De nem jutottam dűlőre. Viszont mindenképpen ki akarom próbálni.

Kérlek normális válaszokat írjatok mert egy előző kérdésnél is szidkozódásba torkollott xd



2016. jan. 9. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Elméletileg tök jó, páromnak vettem én is, gyakorlatilag meg elég macerás a cseréje és a tisztítása ha napközben munkahelyen vagy bárhol máshol vagy...
2016. jan. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jó!!Én egy éve használom de nagyon szeretem.Nehéz megszokni a használatát de ha megszokod nagyon jó!!!
2016. jan. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És te hol vetted?
2016. jan. 10. 12:14
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mooncup-ot rendeltem a netről.
2016. jan. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
én kb három-négy éve használom, szeretem. munkahelyen, máshol nem veszem ki, csak itthon, és akkor tisztítom meg.
2016. febr. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!