Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit gondoltok, mitől lehet...

Mit gondoltok, mitől lehet egy borsó nagyságú csomó a hónaljamba? (normális válaszolók írjanak)

Figyelt kérdés
Fájdalmat éreztem a hónaljamba, elkezdtem tapogatni és belül kitapogattam egy csomót. 20L
2015. aug. 15. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:
A legtöbb esetben egy ártalmatlan csomó, pl. lehet az izom eredése is, tehát tök normális, hogy ott van, viszont menj el vele házidokihoz a biztonság kedvéért, vagy a nődokid is megnézheti. 20 évesen igen kicsi az esélye, hogy bármi baj legyen, de fontos kizárni a lehetőségét.
2015. aug. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem begyulladt időnként nekem is szokott pont úgyanigy.Valamikor ki is nyomható,mondjuk rohadtul fáj.Fogalmam sincs miért alakul ki.Egy idő után felszívódik
2015. aug. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezer féle csomó lehet, lehet hogy begyulladt tüsző, elmúlik pár hónap múlva. Lehet hogy atheroma, az sosem fog elmúlni és az orvosok is kiröhögnek ha ki akarod szedetni, de nem ártalmas.
2015. aug. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2015. aug. 15. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!